Cena
Kolor
Warianty
Sortuj według:

Rattanowe meble ogrodowe

Meble ogrodowe z polirattanu ze względu na swoje doskonałe właściwości nadają się do stosowania jako meble ogrodowe. Główną cechą polyrattanu jest odporność na warunki atmosferyczne i łatwość w utrzymaniu. Dodatkową ich zaletą jest łatwość z jaką można komplety mebli transportować i wpasowywać do istniejących już aranżacji. Rattanowe melbe ogrodowe pasują do każdego ogrodu, czyniąc go azylem spokoju i odpoczynku.  

Oprócz rattanowych stołów posiadamy w swojej ofercie takżę krzesła rattanowe. Każdy zestaw rattanowy można łatwo uzupełnić skrzynią do przechowywania poduszek , jak i idealnie pasującym do nich leżakiem rattanowym. Poręczny parasol chroni przed słońcem i deszczem, a dodatkowo meble można zabezpieczyć przykrywając je pokrowcem przeciwdeszczowym.

Ponadto, również posiadamy w swojej ofercie rattanowe kosze plażowe. Idealny na piękne letnie wieczory i na relaks, który ofertuje wystarczająco dużo miejsca dla dwóch osób. Za to rattanowy zestaw barowy pozwoli cieszyć się drinkem razem z przyjaciółmi o zachodzie słońca.

Jeśli „normalne“ meble wypoczynkowe Państwa nie interesują, to nasza oferta skierowania jest własnie do Państwa.

U nas każdy klient dostaje instrukcje konserwacji polirattanu.

Oceny

4.97 / 5.00 1146