Sortuj według:

Meble do salonu

Urządzanie salonu nie kończy się na modnej sofie! Czy sofa skórzana, tapicerowana czy narożnik, w swojej ofercie posiadamy ogromny wybór mebli do salonu wykonanych z różnych materiałów, kolorów i kształtów. Ważne przy sofach skórzanych jest to, że sofa musi nie tylko dobrze wyglądać, ale przede wszystkim musi zapewnić dobre połączenie stylu i komfortu!

Meble tapicerowane w połączeniu ze stolikiem kawowym często stanowi centralne miejsce salonu. Nasze sofy są dostępne w następujących kolorach:

  •     sofa czarna
  •     sofa brązowa
  •     sofa beżowa
  •     sofa biała

Oferujemy także specjalne modele, jak okrągła sofa czy sofę Chesterfield.   

Kanapy mogą być dopełnieniem pokoju z klasycznymi meblami, ale również będą idealnie pasować w innych pomieszczeniach. Na przykład, rozkładana kanapa w pokoju gościnnym czy sypialni dzieci, jako łóżko dla gości lub w inny sposób jako funkcjonalna sofapraktycznie i stylowo w tym samym czasie.
Dostawiając
krzesełko barowe do kanapy czy sofy, lustra na ścianie lub pufy siedziskowej  i piłkarzyków można nadać salonowi odpowiedni ładny wygląd i ustawić go w zależności od smaku

Odpowiednie wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry, stali nierdzewnej i chromowanej, znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.