Cena
Kolor
Warianty
Sortuj według:

Meble drewniane

Drewniane meble ogrodowe od dawna cieszą się opinią klasyki wśród mebli ogrodowych. Drewniane stoły dzięki swej naturalności i prostocie idealnie pasują do wszelkiego typu akcesoriów ogrodowych i mogą być łatwo łączone na przykład z ławkami lub krzesłami drewnianymi.

W przypadku narażenia drewnianych mebli ogrodowych na działanie czynników atmosferycznych, z czasem może pojawić się na nich szary nalot zwany patyną. Można tego uniknąć, stosując się do naszych wskazówek pielęgnacji dostępnych na naszej stronie internetowej, lub po prostu zeszlifować zszarzałe miejsce. W naszej ofercie mamy bogaty wybór poduch w różnych kolorach, które idealnie pasują do  naszych drewnianych leżanek i ławek. W przypadku, gdy nie chcą Państwo codziennie chować poduszek do mieszkania, polecamy skrzynie ogrodowe, które sprawdzą się również jako schowek na akcesoria ogrodowe, lub przykrycie całego zestaw lub jego pojedynczych elementów pokrowcem przeciwdeszczowym.

Aby zapewnić długą żywotność naszych mebli z drewna czy ze stali szlachetnej, polecamy zapoznać się ze wskazówkami pielęgnacji mebli dostępnych na naszej stronie internetowej.

Oceny

4.98 / 5.00 462