Title of product

Title of product

Chcę zostać poinformowany, gdy artykuł znowu będzie na stanie.

Imię:
Nazwisko:
E-Mail:
Dziękujemy za zainteresowanie! Wyślemy maila na podany adres, gdy artykuł znowu będzie dostępny.

Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem k.beżowy DIAMOND

799.00

Cena:
-25% 599.00 PLN

zawiera VAT

Koszty wysyłki: Gratis
Prawo zwrotu: 365 dni
Udostepnij:

Numer artykułu:

62924-2649

Gwarancja:

24 miesiące

Instrukcja montażu:

PDF  Instrukcja Skórzane krzesło ...

zawiera VAT

Koszty wysyłki:: Gratis

Gwarancja: 24 miesiące

Numer artykułu:: 62924-2649

Zmontowany: nie
Czas montażu:: 30 min

Waga całkowita: 19 Kg

Array

Na stanie:

Podobne produkty

Krzesło biurowe DIAMOND przekonuje najlepszym komfortem, eleganckim wyglądem oraz różnorodnymi funkcjami. Ergonomiczne oparcie wraz z systemem masażu wibracyjnego pozwoli siedzieć przy biurku zrelaksowanym i odprężonym przez cały dzień. Absolutnym hitem w zimne dni jest wbudowane podgrzewane siedzenie. Wszystkie funkcje fotela można swobodnie ustawić za pomocą pilota. Dzięki dziewięciu programom, trzem rodzajom intensywności oraz trzem strefom masażu każdy znajdzie dla siebie optymalne ustawienie, by w pełni się zrelaksować. Ergonomicznie uformowane podłokietniki z lakierowanego drewna w ciemnobrązowym kolorze pokryte miękką gąbką obszytą skórą ekologiczną nadają mu gracji i stylu. Fotel posiada plastikowe kółka, które są idealneprawie do każdego podłoża. Siedzisko mierzy 52 x 47 cm, a oparcie 77 cm. Krzesło ma regulowaną wysokość siedzenia od 46 cm do 56 cm. Elegancko zaokrąglone podłokietniki mierzą 40 cm. Wyjątkowo wysokie oparcie ma dla pleców działanie ochronne i odprężające. Komfortowy i elegancki fotel biurowy uczyni godziny pracy wyjątkowo przyjemne.

 

Szczegóły

Wewnętrzna strona siedziska i oparcia wykonana z naturalnej skóry.

 

Połączenie skóry i lakierowanego drewna nadaje szyku i elegancji.

 

Bezpieczna i stabilna pięcioramienna nóżka.

 

Łatwa obsługa pilotem 9 programów do masażu, 3 rodzajów intensywności masażu, wyboru funcji i timera!

 

Wymiary

Waga dopuszczalna: do 150 kg

 

VideoIlość paczek

1X Krzesło, DIAMOND, beżowe, z funkcją masażu, JT (18.5 kg) 84.00 x 67.00 x 30.00 cm

Zmontowany

nie

Czas montażu:

30 min

Waga całkowita:

19 Kg


Pytania

Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_299172 Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_214225 Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_214228 Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_214229 Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_214230 Skórzane krzesło fotel biurowy z masażem  k.beżowy DIAMOND_673509
You need Flash player 8+ and JavaScript enabled to view this video.

Podczas głównego zakupu istnieje możliwość nabycia dodatkowych produktów

Zapasowe kółka do krzeseł Diamond, Design i Relax Chair

99.00 79.00

Dla krzeseł: 2102 7001 2105 10318

Rolki gumowe, 5 sztuk

69.00

Mleczko do czyszczenia i pielęgnacji skór obiciowych, CYPRYS

99.00 59.00

250ml Wykonać próby w niewidocznym miejscu.

Bezpieczeństwo i Gwarancja

Nasza firma dostarcza wysokiej jakości meble w przystępnych cenach. Sprzedawane produkty są nowe, w oryginalnym opakowaniu. Udzielamy 24 miesiecznej gwarancji na asortyment. Za dodatkową opłatą można wydłużyć okres gwarancji nawet do 5 lat. Szczegóły na temat warunków gwarancji można znaleźć w Ogólnych Warunkach Handlowych.

 

Gwarancja

Okres gwarancji rozpoczyna się z dniem zakupu towaru. Rachunek jest dokumentem potwierdzającym gwarancję, na podstawie którego mogą Państwo reklamować produkt. Prosimy wydrukować i zachować rachunek w razie potrzeby. Kupujący musi sprawdzić towar w momencie dostawy. Wszelkie usterki należy niezwłocznie zgłaszać w formie pisemnej. Wszystkie nowe zamówienia są objęte gwarancją przez okres 24 miesięcy. W ramach gwarancji, kupujący ma prawo do bezpłatnej naprawy, jeśli dostawca nie wymienia produktu na nowy. Różnice w kolorze, nieprawidłowości w strukturze drewna i tzw. pęknięcia włoskowate są naturalne i w ramach zakupu są akceptowane przez kupującego.

 

Zwroty

Jeśli zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, to zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2002 roku o ochronie praw konsumentów, można zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki. Zwrot jest możliwy tylko w przypadku, jeżeli nie był on użytkowany,skręcany oraz w żaden sposób nie jest zniszczony. Produkt należy odesłać na własny koszt dowolną firmą kurierską w oryginalnym opakowaniu (bądź zastępczym) , które rownież nie może być zniszczone. Ze względów higienicznych, niektóre dobra osobiste, takie jak kołdry, poduszki, koce, ręczniki, materace, itp. mogą być przyjęte, jeśli są oryginalne opakowanie i nie noszą śladów użytkowania. Zwrot pieniędzy następuje w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas przesyłki.

Procedura dostawy:

Proces dostawy jest prowadzony przez wyspecjalizowaną firmę kurierską. Staramy się, aby dostawa Państwa zamówienia była łatwa i wygodna. Dostawa przeprowadzona jak najszybciej i bez wcześniejszego kontaktu. Dostawa wszystkich produktów odbywa się do krawężnika, maksymalnie do punktu, w którym przewoźnik może prowadzić swój pojazd. W przypadku samodzielnego montażu mebli instrukcje zostaną dostarczone . Jeżeli wady lub uszkodzenia są wykrywane w trakcie montażu, prosimy o kontakt z Działem Obsługi Klienta. Dostawa na terenie całej Polski jest bezpłatna.

W trosce o wygodę oraz zadowolenie naszych Klientów wprowadziliśmy nowe usługi w ramach dostawy:

• dostawa do mieszkania - oferowana dla produktów/zamówień powyżej 30 kg lub towarów gabarytowych. Zamówienie będzie dostarczone do wskazanego pomieszczenia. Usługa ta jest dodatkowo płatna 150 PLN. W przypadku zamówień wieloproduktowych koszty montażu kalkulowane będą indywidualnie.,

• dostawa do mieszkania wraz z montażem - oferowana dla każdego rodzaju towaru z wyjątkiem wanien oraz instalacji elektrycznych. Usługa ta jest dodatkowo płatna 300 PLN. W przypadku zamówień wieloproduktowych koszty montażu kalkulowane będą indywidualnie.,

Niektóre produkty są dostarczane do konsumenta bezpośrednio od producenta na palecie jednorazowej. Jednorazowa paleta, podobnie jak w przypadku kartonu i innych opakowań, powinna zostać usunięta przez odbiorcę na własny koszt. Spedycja odbiera jedynie palety wielokrotnego użytku.

 

Adres dostawy:

Zamówiony towar zostanie dostarczony pod wskazany przez Państwa adres.

 

Czas dostawy:

Jeśli produkt jest w magazynie, wysyłka odbywa się zazwyczaj do 14 dni po otrzymaniu zapłaty. Niestety, nie jest możliwe określenie dokładnej daty dostawy. Przy składaniu zamówienia prosimy o podanie swojego numeru telefonu, tak aby firma kurierska, mogła skontaktować się przed dostawą. Jeśli nie będzie nikogo pod wskazanym adresem, firma kureireska pozostawi wizytówkę z numerem telefonu.

 

Odbiór zakupionego produktu przez klienta:

Nasze produkty są wysyłane z różnych magazynów, odbiór osobisty nie jest możliwy. Wszystkie zamówione produkty wysyłamy pod wskazany adres.

Nazwisko

* adres E-mail

* Wiadomość

Finish: 3.402 575