Łóżko wodne

Istnieje kilka powodów, dla których wielu klientów jest zachwyconych łóżkami wodnymi. Łóżko te idealnie podtrzymuje ciało, tak że podczas leżenia nie odczuwalny jest żadny nacisk, dzięki temu rano człowiek wstaje zrelaksowany i wypoczęty. Materac wodny dopasowuje się do każdego ruchu, do każdej nowej pozycji leżącej i zapewnia, że ​​kręgosłup jest zawsze ułożono prawidłowo. Termostatycznie sterowane ogrzewanie zapewnia dobre samopoczucie i jednakowy klimat snu. Ciepło ma pozytywny wpływ na bóle stawów i pleców.

W naszym sklepie znajduje się duży wybór wysokiej jakości i eleganckich łóżek wodnych. Niezależnie czy drewno, tapicerka lub skóra – każdy znajdzie coś dla siebie. Nasza szeroka oferta obejmuje materace o różnych poziomach tłumienia, od bez po pełne tłumienie. Oferujemy również zdejmowane pokrowce, które są dostępna w wersji otwartej, jak i zamkniętej. Aby materac wodny był stabilny polecamy ramę z pianki dostępną w różnych rozmiarach. Ponadto, istnieją wszelkiego rodzaju akcesoria, takie jak odżywki, które utrzymują wodę w materacu na długo świeżą i czystą.

W punkcie higiena łóżko wodne jest korzystne dla alergików uczulonych na kurz

Na naszej stronie znajdują się również wskazówki jak pielęgnować materac i pokrowiec.  

Oceny

Średnia

5.00 / 5.00 wyliczona na podstawie 30 Oceny

Małgosia Orzechowska 2017-03-09

Wszytsko bardzo szybko i zgodne z opisem.

Kaja C. 2016-12-02

Pełne zadowolenie: szybka dostawa i miła obsługa. Polecam:)

Markus 2016-11-05

Meble warte swojej ceny.

Marek F. 2016-04-17

Dostawa zrealizowana szybko i bezproblemowo.Towar zgodny z opisem. Ogólnie jestem zadowolony z transakcji.Polecam zakup!

Malwina Pawlak 2016-04-03

Bez komentarzy, wszystko sprawnie i dobrze

Finish: 1.431 418