Sortuj według:
Zobacz:

Latające lampiony życzeń - białe balony na ślub - 10 sztuk

179.00
Darmowa wysyłka, dostępny od zaraz
(6)
5 gwiazdek
(6)
4 gwiazdki
(0)
3 gwiazdki
(0)
2 gwiazdki
(0)
1 gwiazdka
(0)

Balony szczęścia

Niezależnie czy duże czy małe, lampiony Beliani wywołują uśmiech na każdej twarzy. Jak tylko się ściemni lampiony oświetlają wysoko wieczorne niebo. To nie chodzi tylko o romantyczny nastrój, ale o samo puszczanie balonów, które dostarcza dużo zabawy. Jest to idealne zajęcie  na spędzanie wspólnych chwil podczas przyjęcia w ogrodzie lub grillu.  Nawet w przypadku większych uroczystości, takich jak urodziny czy wesela balony szczęścia idealnie się do tego nadają. I to nie tylko jako prezent. 

Przed pożegnaniem się z żółto-pomarańczowym światłem dnia, możesz spędzić ekscytujące popołudnie z przyjaciółmi. Najwygodniej będzie jeżeli wyposażysz swój ogród w rattanowy zestaw wypoczynkowy i promiennik. Również betonowe lub drewniane meble ogrodowe znajdziesz w sklepie internetowym Beliani. Każdy ma inny gust, ale każdemu będą pasować designerskie meble Beliani.

Swój artykuł marzeń znajdziesz w naszym sklepie internetowym po bezkonkurencyjnych cenach. Oprócz szybkiej dostawy, oferujemy również różne dodatkowe usługi, takie jak montaż. Ponadto, istnieje możliwość zwrotu produktu, gdy nie spełnia on w 100% Waszych oczekiwań. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować się z naszą przyjazną obsługę klienta.

Oceny

5.00 / 5.00 6