Lustro

Lustereczko, lustereczko na ścianie: Kto ma najpiękniejsze mieszkanie? Ty oczywiście. Tak powinno przynajmniej być. W domu powinieneś czuć się przyjemnie i wygodnie. Jeśli tak nie jest, to już najwyższy czas by wymienić swoje meble upiększyć swój dom.  Z naszymi nowoczesnymi produktami po bezkonkurencyjnych cenach jest to łatwiejesze do zrobienia niż do powiedzenia.

Najprostszym sposobem aby „przeorganizować” pokój bądź korytarz są duże lustra. Powiększają wizualnie przestrzeń i wprowadzają błysk do pokoju, dzięki swoim srebrnym lub złotym ramkom.  Lustro nie służy tylko do tego celu, ale również by nadać pomieszczeniu więcej jasności, powieszone lustro odbija światło słoneczne lub światło lampy. Bądź ostrożnym podczas wieszania! Lustra są bardzo ciężkie, a prawidłowa wysokość musi być zawczasu określona.

Lustra nie na próżno są integralną częścią wielu domów. Ponieważ są bardzo praktyczne, znajdują się w klasycznie, jak również w bardziej nowocześnie urządzonych domach. Jedno spojrzenie w lustro, by szybko sprawdzić, czy wszystko jest na swoim miejscu - szczególnie dla kobiet,  ta procedura jest niezwykle popularna. Oczywiście lustro może być jedynie dekoracją. Ozdabiają każde pomieszczenie, tradycyjnie również sypialnie jak i coraz częściej kuchnie. W przypadku łazienki polecamy zestawy mebli łazienkowych z lustrami.

Prostota i elegancja to domena nie tylko naszych luster, jest to typowe dla mebli Beliani. Podoba Ci się ten styl, odwiedź naszą stronę i znajdź odpowiednie łóżko lub sofę do swojego lustra.

 

Zrealizuj kupon

Mobile App

Znajdź nas na

Szukasz fachowca?

WDJ

Bezpieczeństwo


Finish: 5.527 414