Materiał
Kolor
Powierzchnia spania
Sortuj według:

Łóżka 

Prawie połowę naszego życia spędzamy śpiąc. Musimy zregenerować nasze siły oraz wykorzystać czas relaks. Tylko w ten sposób zyskamy energię, która pozwoli nam pokonywanie trudności dnia codziennego.

Dlatego ważne jest, żeby decyzję o wyborze łóżka nie podejmować pochopnie.  Przed kupnem,  należy zwrócić uwagę na kila punktów oraz zdać sobie sprawę z własnych potrzeb.

Obecnie mamy do wyboru dużą ilość łóżek, nie tylko ze względu na rodzaj ale także na design czy zastosowane materiały. Wybierać możemy pomiędzy luksusowym łóżkiem skórzanym, wygodnym wodnym czy powszechnie lubianym łóżkiem w stylu kontynentalnym.  W naszym sklepie znajdziesz białe, czarne i kolorowe łóżka w tradycyjnym kształcie. Wyszukane nowoczesne linie dostępne są także w naszych modelach. Ponadto oferujemy łóżka z zintegrowanymi stolikami nocnymi lub oparciami w różnych wysokościach. Dla miłośników stylu rustykalnego proponujemy łóżka z drewnianą ramą takie jakie jak model CARRIS

Aby zapewnić dostateczny komfort podczas snu należy zdecydować się na odpowiedni materac oraz stelaż. W Beliani znajdziesz również wysokiej jakości, stabilne stelaże. W naszej ofercie nie brakuje także materacy różnego typu. Obok materacy sprężynowych znajdziesz materace piankowe  "Memory Foam".

W przypadku zmiany decyzji i chęci zbudowania łóżka wodnego, w naszej ofercie znajdziesz specjalny zestaw dzięki któremu w prostu sposób swoją dotychczasową ramę przekształcisz w łóżko wodne

Po zakupie konkretnego modelu dajemy możliwość wyrażenia swojej opini i podzielenia się nią z innymi klientami.

SKORZYSTAJ Z NASZYCH EKSKLUZYWNYCH

promocji i rabatów