Cena
Stopeń tłumienia
System
Sortuj według:

Materac do łóżka wodnego

Aby przekształcić w zwykłe łóżko w łóżko wodne lub przekształcić  nowo kupioną ramę łóżka w nowoczesne łóżko wodno musisz mieć odpowiedni materac. W sklepie internetowym Beliani znajdziesz materace wodne we wszystkich rozmiarach.  Wybierz przez Internet we właściwym rozmiarze i który spełnia odpowiednie wymogi. Istotne jest, aby wiedzieć, czy chcesz twarde czy miękkie łóżko wodne oraz czy chcesz system mono czy dual. Dodatkowo materace wodne Beliani oferujemy w różnych stopniach tłumienia. 

Chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących materacy do łóżek wodnych, a zarazem dowiedzieć się, który model jest dla Ciebie najodpowiedniejszy, przeczytaj artykuły na naszym blogu. W przypadku pytań oczywiście pomożemy, doradzimy telefonicznie lub pisemnie na adres e-mail.

Oprócz materacy, oferujemy również  łóżka, sofy, meble ogrodowe i wiele innych produktów. Nasze produkty mają jedną wspólną cechę: charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania oraz urokowi dzięki nowoczesnemu design. Zobacz na własne oczy i daj się zaskoczyć komfortem naszych produktów. Na pewno poczujesz się bardzo dobrze w swoim nowo urządzonym domu!

 

Oceny

Średnia

4.99 / 5.00 wyliczona na podstawie 68 Oceny

Bartek P. 2016-11-17

szybka dostawa. plus za przyjemną obsługę. polecam!!!!

Andrzej F. 2016-11-06

spełnia moje oczekiwania. z chęcią polecę sklep znajomym.

Karol T. 2016-10-23

realizacja zamówienia sprawna i bez komplikacji. polecam

Marcin 2016-10-08

Jestem bardzo zadowolony z zakupu. Z samego produktu, jak i ze sposobu przeprowadzenia transakcji.

Marzena 2016-09-29

Jestem bardzo zadowolona z zakupów oraz z szybkiej dostawy

Finish: 2.401 678