Cena
Kolor
Warianty
Sortuj według:

Sofy

Sercem wielu pomieszczeń mieszkalnych jest bardzo często sofa. Dzięki wysokiej jakości i eleganckiemu modelowi można stworzyć w domu przytulną przestrzeń do relaksu i czytania. Zwłaszcza skórzane sofy  zapewniają wysoki komfort siedzenia i wystarczającą ilość miejsca dla kilku osób oraz roztaczają wokół siebie pewną elegancję. Skóra jest bardzo trwały materiałem i wytrzymuje obciążenie codziennego użytkowania. Dzięki mocnym chromowanym nogom oraz precyzyjnemu wykończeniu meble te są najwyższej jakości. Oferowanej zestawy mebli do salonu można łączyć z istniejącymi elementami wyposażenia. Nasze sofy i kanapy dają wiele radości.

Klasyczny narożnik sprawdził się na przestrzeni lat jako tradycyjny mebel do salonu. W celu zapewnienia Państwu możliwie najszerszej oferty, posiadamy prawie wszystkie nasze meble w kilku kolorach. Więc jeśli szukacie Państwo czarnej sofy, to znajdziecie u nas ich ogromny wybór. Każde nasze łóżko ma swój indywidualny charakter, czego klienci tak bardzo oczekują przy wyposażeniu wnętrz. Informacje zwrotne od naszych klientów pomagają nam rozwinąć naszą ofertę mebli i dopasować je do indywidualnych potrzeb klientów .

Beliani staraja się stale zmieniać i poprawiać jakość naszych usług dla najbardziej wymagających klientów. Tak na przykład, wprowadziliśmy do naszej oferty rozkładaną kanapę, która może być używana jako połączenie między sofą oraz łóżkiem do spania - proste i lepsze wykorzystanie dostępnej przestrzeni.

Oferujemy również modne sofy w stylu Chesterfield. Wśród nich są dostępne zarówno jako fotele jak i 3 osobowe sofy do siedzenia. Zalecamy do zapoznania się z naszymi wskazówkami dotyczącymi pielęgnacji skóry, tak by materiał wyglądał jak nowy na bardzo długo. Oferujemy też wskazówki pielęgnacyjne na inne materiały jak drewno, polirattan czy stal szlachetna.

Beliani oferuje nie tylko meble pokojowe  lecz również meble do jadalni jak i meble do sypialni. Ten ostatni składa się z kilku różnych ofert łóżek skórzanych, materacy, kołder i poduszek. Wszystkie nasze podwójne łóżka są wykonane z wysokiej jakości materiałów i kontrolowane zarówno przez producenta jak i przez nas. To pozwala nam zagwarantować , że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i są szczególnie wytrzymałe. W przypadku pytań nasza kompetentna i miła obsługa klienta pomoże i doradzi w sprawie zakupu, tak aby wybrać odpowiedni zestaw mebli dla Państwa. Nasza szybka usługa dostawy do domu dostarczy meble w mgnieniu oka, tak abyście Państwo mogli cieszyć się nowym centralnym punktem domu.